El. paštas: sales@acrylchina.com
Telefono: +86-755-89501177
Susisiekite su mumis

Tel.: 86-755-89501177

Mobilus Telefonas: 86-15994777776

Faksas: 86-755-89500876

El. paštas: sales@acrylchina.com

Pastatomiems lentelėje aiškiai blokas rėmo akrilo magnetiniai nuotraukų rėmeliai

Akrilo Kinijos Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų, laisvai pastatomos stalo išvalyti bloko rėmelis akrilo magnetiniai nuotraukų rėmeliai, mes galime jums pasiūlyti laisvai pastatomos stalo aišku bloko rėmelis akrilo magnetinis foto rėmeliai be mėginio. Prašome nedvejodami gauti individualų produktų, pagamintų...

Siųsti užklausą

Akrilo Kinijos Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų, laisvai pastatomos stalo išvalyti bloko rėmelis akrilo magnetiniai nuotraukų rėmeliai, mes galime jums pasiūlyti laisvai pastatomos stalo aišku bloko rėmelis akrilo magnetinis foto rėmeliai be mėginio. Prašome nedvejodami gauti individualų produktų pagaminta Kinijoje už gerą kainą iš mūsų.

1. double Sided akrilo magnetiniai nuotraukų rėmeliai. Tiesiog sumuštinis savo įvaizdį ir Skaidrus akrilinis plokštės kartu su magnetais, kiekviename kampe. Laisvai pastatomos lentelės viršuje išvalykite blokas rėmas naudoti stačią arba gulsčią padėtį.

2. akrilo China Co., Ltd., apie 200 darbuotojų, 4000 kvadratinių metrų seminarą, 18 metų patirtis, ISO, CE sertifikuotas, vieną valandą pasiekti Shenzhen uosto, tai yra, kaip mes išlaikyti aukščiausios kokybės ir konkurencingas pasaulyje vertinami customers.we pagrindiniai pasiūlymai gaminti akrilo nuotraukų rėmai.

Hot Tags: Laisvai pastatomos stalo aišku blokas rėmo akrilo magnetinis foto rėmeliai gamintojai Kinijoje, tiekėjų, individualų, kaina, be mėginio, pagaminta Kinijoje
Susiję produktai
Palikti pranešimą
Jūsų privatumas yra svarbus mums - mes niekada neparduodame ir nesidaliname jūsų informaciją.